Latvijas interneta veikali

PLĀNOTĀJS / KALENDĀRS / PROJEKTU GRĀMATA

Mēs esam pārliecināti, ka plānotājs būs lielisks ceļvedis, lai Tu sniegtu piepildījumu visās dzīves jomās, ja vien ik dienas apņēmīgi izmantosi to un strādāsi ar sevi. Lai apņemšanos būtu vieglāk un aizrautīgāk īstenot, aicinām izvēlēties uzticamu draugu, paziņu vai iedvesmas treneri (kouču) ar kuru dalīties par plānoto un atskaitīties par paveikto. Ar iedvesmas treneriem (koučiem) vari iepazīties ŠEIT >>

''Kad tev kļūst skaidrs, ka savu mērķi nevari sasniegt, nemaini to, bet gan savu darbības plānu''. Konfūcijs.

Dzīves līdzsvara izpratne.

Atbildot uz jautājumiem, Tu sapratīsi, ko patiesi no dzīves vēlies. Tu būsi motivēts un Tev būs spēks veikt uzdevumus (pat tos, no kuriem līdz šim esi izvairījies), lai sasniegtu savus sapņus.

Dzīves vīzijas definēšana. 

Neatkarīgi , vai Tu jūties nedaudz apmaldījies savā dzīvē un Tev ir nepieciešams izprast virzību un iedvesmu savai dzīvei,  vai Tev nepieciešams sakārtot profesionālo, ģimenes un citas jomas, šī plānotāja struktūra ir pielāgota ikviena vajadzībām. Atbildot uz jautājumiem, kuri ietverti plānotājā - Tu sapratīsi, ko patiešām vēlies dzīvē darīt un būsi spējīgs noteikt mērķus, kurp virzīties.

Mērķu formulēšana dzīvei.

Lai dzīvotu piepildītu harmonisku un piepildītu dzīvi, kura ir saskaņā ar Tavu vīziju, plānotājā Tu nosaki ilgtermiņa un īstermiņa mērķus katrai jomai, izvērtē nepieciešamos un esošos resursus, lai tos sasniegtu.

Stratēģijas izveide.

Katram mērķim, Tu nosaki rīcības soļus kādi veicami, lai sasniegtu tos. Plānotājā (dienas, nedēļas, mēneša griezumā) ir iekļauta atskaitība sev par paveikto, korekciju veikšanu un jaunu rīcības soļu nolikšanu, lai turpinātu virzību savas dzīves vīzijas piepildīšanā.
Nedēļas / mēnešu atskatā par paveikto, Tu varēsi izvērtēt, cik daudz esi paveicis un nepieciešamības gadījumā ieviest korekcijas.

Atbalstīt citus.

Dzīve ir jēgpilna un piepildīta, kad mēs spējam būt pašaizliedzīgi, negaidot neko atpakaļ. Un te nav runa tikai par lietu vai finansu ziedošanu, bet par dārgāko mums piešķirto resursu - veltīt pašaizliedzīgi laiku kādam / kādai aktivitātei / personai/ situācijai (būt mentoram, iedvesmot /atbalstīt citus utml.). Plānotājā, esam iekļāvuši atgādinājumu par pašaizliedzību - darīt labu vairojot prieku sevī!

Efektīva laika plānošana.

Mērķu sasniegšana un piepildītas dzīves izveide ir iespējama tikai attīstoties pašam, nosakot savas kompetences, zināšanas, ieradumus uz patreizējo brīdi un to, kas nepieciešams, lai veiksmīgi realizētu savas ieceres, attiecīgi iekļaujot  ikdienas rutīnā un regulāri pilnveidojot tos. Plānotāja struktūra veidota tā, lai Tev vieglāk ir izprast nepieciešamos resursus un iekļaut ikdienā.

Atskats par paveikto.

Tu  veido sev svarīgus pozitīvus ieradumus, lai būtu veiksmīgs un sasniegtu jaunas virsotnes. Labu ieradumu izveide ir svarīga, jo tie nosaka, kas ir Tava būtība; kas tu esi. Labi ieradumi padara Tevi par labāku cilvēku. Labi ieradumi ir pamatelementi, lai sasniegtu kādu mērķi un gūtu panākumus jebkurā plānā.

Palielināt produktivitāti.

Paralēli ikdienas darbiem un plānotām vizītēm, plānotājā Tu strādā ar savām dienas prioritātēm, Tev ir iespēja deleģēt darbus citiem (tā ietaupot laiku un veicinot ātrāku virzību uz vēlamo). Tāpat Tev veidosies labs pārskats par to, kurā dzīves jomā vairāk būtu jāvelta laika, lai uzlabotu dzīves kvalitāti.

Pārdomāts dienas ritms.

Atgādinājums par ik rīta /vakara vizualizācijām. Prioritāšu noteikšana, uzdevumu deleģēšana, tikšanās / vizīšu plānošana. Tavs guvums - laiks un pārdomāts dienas ritms. 

Atcerēties būtiskāko.

Ūdens uzņemšana / atgādinājums -  Tavs guvums - uzlabotas domāšanas, koncentrēšanās, fokusa spējas un saglabāta modrība. Rezultātā uzlabojas enerģijas līmenis dienas aktivitātēm.
Atgādinājums par sportu / būt fiziski aktīvam -  Tavs guvums - lieliska pašsajūta!
Finansu līdzekļu uzskaite - pārdomāti tēriņi.

Būsi fokusēts.

Nosakot prioritātes, deleģējot darbus un plānojot dienu, Tu būsi vairāk fokusēts uz pārdomātu laika plānošanu. Plānotājā ir iekļauti atgādinājumi par fiziskām aktivitātēm,  ūdens lietošanu., deleģēšanu, vizualizāciju / meditāciju veikšanu, finansu uzskaiti u.t.t., lai palīdzētu dienu veidot pārdomātu,

Sevis apbalvošana.

Nereti izdarot un piepildot vienu lietu, mēs ķeramies klāt jau nākamai, piemirstot par pašu procesa baudīšanu apstājoties un nosvinot katru izdošanos neatkarīgi vai tie ir mazāki vai lielāki panākumi. 


0

 . google-site-verification=zM32tLe4sGS97YS3o6TaYhBC3WQjif0DpT7Lh0MGuVw