Latvijas interneta veikali

MŪSU STĀSTS

LIFEBALANCE PLANNER KOMANDA

Mēs esam neliela komanda, kura vēlas celt sabiedrības dzīves kvalitāti un esam pārliecināti, ka plānojot ikdienu un zinot dzīves vīziju, cilvēks spēj paveikt neiedomājamas lietas, lai dzīvotu savu dzīvi kādu patiesi vēlās! 
Nereti ikdienas steigā mēs pazaudējam fokusu - kurp virzāmies un tuvojoties kārtējam jaunajam gadam - atkal sev tiek doti solījumi par jaunu apņemšanos realizēt kādu no sapņiem! Dažam savu sapņu piepildījumu izdodas realizēt, bet lielākai daļai sev dotie solījumi jāpārceļ atkal uz nākamā jaunā gada gaidīšanu. Arī mums ir tāda dzīves pieredze. Līdz ar to, nonācām pie secinājuma, ka tradicionālie plānotāji būtiski nevirza tā īpašnieku uz sapņu, ideju, vēlmju piepildījumu un nolēmām radīt 90 dienu plānotāju dzīves līdzsvara rašanai un pilnveidei.
Saturu veidojām iedvesmojoties no dažādām klasiskām psiholoģijas teorijām, gan balstoties uz dažādiem novirzieniem ( ''Life coaching'', ''NLP praktizētāja'' utml.) mēs plānotājā iekļāvām tikai būtiskāko informāciju, kura nepieciešama un apsverama ikdienas gaitās, lai fokusēti realizētu savas idejas un gūtu kontroli pār savu dzīvi. 
90 dienu plānotājā dienas nav datētas, tādēļ tieši tagad Tu vari uzsākt savu dzīvi vadīt, veidot un virzīt tuvāk sapņu piepildījumam! Apņēmību tas prasīs -  tomēr no savas pieredzes, varam teikt, ka par labi padarītu darbu un plānošanu tiksi apbalvots ar lielisku rezultātu!
Mums ir svarīgi, lai plānotājs ir Tev kā ceļvedis un Tu no tā gūsti maksimālu rezultātu, tādēļ sadaļā video, mēs piedāvājam Latvijā praktizējošu iedvesmu treneru (kouču) īsas pamācības un skaidrojumus kā plānot un veidot savu dzīvi efektīvāk. Vēlamies palīdzēt Tev atrast savu iedvesmas treneri / kouču.  Motivācijai, lai rastu sev piemērotu dienas vai mēneša citātus,  sadaļā iedvesma esam sagatavojuši  dažādu pazīstamu personu izteicienus / citātus / aforismus.

Mums rūp vide, kurā dzīvojam, tādēļ kalendāram ir izmantots FSC atzīts papīrs un, aiz cieņas pret dabu, ikvienu lapu mēs izveidojām jēgpilni maksimāli izmantojot to, atsakoties no attēliem un citiem dizaina elementiem. Mēs apņemamies par katru pārdoto plānotāju iestādīt vienu koku. 

Tāpat mums ir daudz citu ideju kuras vēlamies realizēt , lai uzlabotu vidi, kurā dzīvojam ... visam savs laiks, spersim solīti pēc solīša mērķu piepildīšanā ... noteikti dalīsimies ar informāciju par savu veikumu!

MUMS IR SVARĪGS TAVS VIEDOKLIS , tādēļ par ieteikumiem un konstruktīvu kritiku būsim pateicīgi!

Life Balance Planner komanda.


Sazināties ar mums
Kontakti

Darba laiks:
Darba dienās: 10.00-17.30
Brīvdienās, svētku dienās: atpūšamies.

Rakstīt e-pastu:
[email protected]

Aprunāties:
+371 26363518

Facebook:
@LifeBalancePlanner

Instagram:
@LifeBalanceLV

Z STAR SIA,
PVN reģ.Nr.:
LV 40103742865
Pavasara 2, Sigulda, Siguldas nov.,LV-2150
Satikties Rīgā (Teikā)  iepriekš saskaņojot.

Mūsu solījums

Mūsu misija ir palīdzēt iespējami daudz cilvēkiem Latvijā atrast savu dzīves mērķi un radīt dzīvi, kas ir pilna ar svētlaimi, prieku, mīlestību un ieguldījumu, padarot labāku pasauli. Piedāvājot labākos dzīves veiksmes instrumentus, plānotājus, dodot iespēju atrast savus iedvesmas trenerus (koučus) Latvijā pie kuriem vērsties pēc konsultācijām un iedvesmas,''restarta'' apmācībām, veicinot savu personīgo izaugsmi.

Viena no mūsu projekta lielākām iecerēm ir palīdzēt dabai atjaunot tās izmantotos resursus, tādēļ uz katru pārdoto plānotāju mēs apņemamies iestādīt vienu koku, tā atjaunojot izmantotos resursus un vairojot skābekli vidē.
Tā kā mūsu produkts sabiedrībai tiek piedāvāts no 2019.gada aprīļa, par iestādītiem kokiem, to apjomu un sadarbības partneri, mēs informēsim ar nākamo gadu.
Tāpat, aiz cieņas pret dabu, vidi un sabiedrību, mēs apņemamies izmantot un meklēt labākus, videi draudzīgus risinājumus materiālu izmantošanā.

Plānotāju ražošanai tiek izmantots tikai FSC* atbilstošs papīrs.

Mūsu FSC atbilstības apliecinājums uzrādīts blakus attēlā.

*Par FSC vairāk informācijas šeit >> 

 

0

 . google-site-verification=zM32tLe4sGS97YS3o6TaYhBC3WQjif0DpT7Lh0MGuVw