Latvijas interneta veikali

Lejupielādes (uzdevumi) un iedvesmas treneri izaugsmei

Lejupielādes un uzdevumi pašizaugsmei

Šeit mēs piedāvājam uz dažādām psiholoģijā balstītām metodēm uzdevumus pārdomu veicināšanai par dzīvi, izaugsmi, mērķiem, kuri lieliski papildina 90 dienu kalendāra sākuma daļas aizpildīšanu.

Savukārt, ja Tu esi iegādājies plānotāju un gaidi tā ierašanos tevis norādītā adresē, iesakām veltīt laiku kādu uzdevumu aizpildīšanā, jo tie lieliski papildina 90 dienu plānotāja pirmo daļu par mērķu izvirzīšanu, kompetencēm, vērtībām dzīvē utml.

Mērķa sajūta.

Mēs esam aizstājuši cilvēcisko saikni ar ekrāniem - bet tieši šī ļoti cilvēciskā saikne piešķir mūsu dzīvei jēgu. Tehnoloģijas ir laba lieta un galējībās nav jākrīt. Ir lieliski izmantot tehnoloģijas, lai veicinātu labākas attiecības, lai palīdzētu citiem, lai iesaistītos brīvprātīgo pasākumos un atzinīgi komentētu citu cilvēku fotogrāfijas. Bet var gadīties, ka kāda cilvēka grūtības iedrošinās Tevi atrast mērķi un jēgu, par ko citādi nemaz nenojaustu.

Dzīvot ar mērķi nozīmē darīt visu, lai šo mērķi sasniegtu. Jūsu idejas virza rīcību. Tā ir dzīve ar mērķi, un tā ir jēgpilnas dzīves neatņemama sastāvdaļa.

Izvērtē vai Tev ir izteikta mērķa sajūta! 
Izvērtējums - mērķa sajūta.
Mērķa sajūta izvērtējums

Veselums.Kopums.

Panākumi nāk un iet, bet Tev ir jādzīvo ar sevi. Mantojums, kuru Tu atstāj aiz sevis, turpinās dzīvot cauri laikam.


Dzīve, balstoties uz godu un vadoties pēc sava morāles kompasa, cilvēkam var dot daudz spēka, tas ir stūrakmens jēgpilnai dzīvei. Spēks, ko dod morāle, kļūst par atbalstu grūtos brīžos, palīdz izturēt ciešanas un pēc smagiem pārbaudījumiem dzīvot ar vēl lielāku spēku un drošības apziņu.Aizpildi izvērtējumu - vai Tev piemīt veselums (vienotība)?


Veselums vienotība manī.

Pašizvērtējums_veselums.pdf

Manas saiknes ar citiem.

Daloties un izrādot mīlestību un atbalstu , mēs stiprinām savstarpējo saikni un līdz ar to arī pašcieņu un identitāti. Jūtot saikni ar citiem, arī paši jūtamies stiprāki un labāk spējam atgūties pēc traumām. Dziļas, pārdomātas un uzticamas attiecības nostiprina mūsu dzīvei jēgu.

Sekotāju daudzums sociālos tīklos sniedz mānīgu novērtējuma sajūtu, tādēļ tā ietekme uz mūsu pašvērtību ir īslaicīga vai niecīga. Aizmirstot uz brīdi ‘’sekotājus’’ aicinām uz izvērtējuma veikšanu.Manas saiknes ar citiem

Manas saiknes

Kompetences

Kompetence - spēja kaut ko darīt veiksmīgi vai efektīvi. Tādēļ , lai spētu nodrošināt savu dzīvi pilnvērtīgu sasniedzot savus mērķus un piepildot savu vīziju, ir būtiski izprast savas kompetences un to atbilstību mērķiem. 
Mēs piedāvājam visai vienkāršu PDF failu, lai palīdzētu Tev izprast un noteikt savas kompetences jebkurā jomā. Lai Tu varētu identificēt to piemērotību un ceļu / veidu kā tās uzlabot.

Vērtību noteikšana

Vērtības ir kā virziens dzīvei. To noteikšana var palīdzēt Tev uzzināt par savas dzīves virzieniem un vai tie saskan ar to, kas Tev ir patiesi svarīgi. Turklāt vērtības var būt sākuma punkts tam, lai izveidotu mērķus, kas veicina attieksmi mērķu piepildīšanas virzienos.  Nosaki, kas ir tavas vērtības un cik lielā mērā Tu dzīvo saskaņā ar tām? Izmēri tās un novērtē to sasniegšanas iespēju attiecībā pret iespējamiem šķēršļiem.   

Vērtības dzīvē

Vērtības piešķir jēgu un nozīmi tam ko dari.

Lai sasniegtu nospraustos mērķus, katrā no dzīves sfērām ir jānosaka savas prioritārās vērtības, kuras saskan ar noteiktajām mērķu stratēģijām. Tādēļ, lai vieglāk būtu izprast un noteikt savas pamatvērtības, Life Balance Planner komanda ir izveidojusi daļu no vērtībām dzīvē un piedāvājam sarakstu lejup.

Dzīves līdzsvars

Piedāvājam salīdzināt un padomāt par dzīves līdzsvaru visās dzīves jomās.

Cik ļoti dzīves līdzsvars atbilst jūsu vēlmei un padomāt, kādus pasākumus veikt, lai jūs dzīvotu savu dzīvi tādu, kādu patiesi vēlaties?!


Iedvesmas treneri

Life Balance Planner komanda ir uzrunājusi, mūsuprāt, vienus no jaudīgākajiem iedvesmas treneriem (koučiem) Latvijā, kuri / kuras pārstāv dažādas jomas dzīvē. 

Ceļojumam tūkstoš jūdžu garumā ir jāsākas ar vienu soli. Ķīniešu sakāmvārds.

Nav svarīgi, bizness vai personīgā dzīve, viens ir skaidrs - jebkurā dzīves jomā, lai kaut kur nonāktu ir jāzina kurp dodamies, bet ne vienmēr ir skaidrība ar ko sākt? Kā uzlabot komandas (savu personīgo) darbu? Kas ir tas, ko es patiešām vēlos? Kā sasniegt savus mērķus? Kas man traucē mainīties? Ko man darīt? Kā uzdrīkstēties u.t.t.
Sertificēts koučs jeb iedvesmas treneris (tā mums, Life Balance Planner komandai patīk šos profesionāļus saukt) palīdz atklāt potenciālu, ieraudzīt mērķus, ir kā ceļabiedrs, lai Tu izstrādātu savu plānu mērķu sasniegšanai. Sadarbojoties ar kouču ir jābūt gatavam atbildēt uz sev neērtiem jautājumiem, kuri mēdz būt izaicinoši, reizēm provokatīvi, kas Tev palīdzēs ieraudzīt lietas citā gaismā. Life Balance planner šajā sadaļā piedāvā iepazīties un atrast savu iedvesmas treneri / kouču vai veselības speciālistu.

Dace Meija

  

 

Veselības konsultante, uztura zinātnes speciālists Mg.

Dace Meija ir veselības konsultante ar kompleksu pieeju veselības profilaksei.
Uzskata, ka ''Es esmu tas ko, ēdu, domāju, daru.'' Tādēļ ir izveidojusi instrumentus, ko katrā jomā likt lietā, lai veiktu izmaiņas un uzlabojumus un cilvēks sevī justos labi, gan fiziski, gan emocionāli. 
Dace ir LU Bioloģijas fakultātes uztura zinātnes Mg., pārvērtējošās konsultēšanas trenere.
Atzīst, 90 dienu plānotāju kā labu ceļvedi, lai piepildītu un sasniegtu savus mērķus. Uzrādot 90 dienu plānotāju 1 stunda ievada sesijai bez maksas.

Jeva Karabeško

 

Jeva Karabeško individuālais un komandu koučs

Individuālais un komandu koučs


Palīdz ieviest dzīvē paradumus mērķu sasniegšanai, tai skaitā izmantojot LIFE BALANCE plānotāju 90 dienām. Katram plānotāja īpašniekam atlaide individuālām sesijām darbam ar plānotāju 40%, ievada sesija - bezmaksas. Pilnas cenas varat apskatīt www.teamcoach.lv 

Evija van der Beek


 

Supervīzija un koučings, individuāli un komandām organizācijās

Praktisko semināru par profesionālo stresu, izdegšanu un emocionālo inteliģenci vadīšana. 
Evijai ir 15 gadu pieredze vadošos amatos dažādos starptautiskos uzņēmumos. Šobrīd koučinga sesiju laikā Evija palīdz cilvēkiem, kas vēlas uzlabot savu profesionālo dzīvi, atklāt un izmantot iekšējos resursus jaunu ieradumu veidošanai, stresa un emociju pārvaldīšanai un izdegšanas riska mazināšanai.
Laika pārvaldīšanas (time management) un prioritāšu sakārtošanas jautājumi mūsdienu dinamiskajā vidē ir izaicinājums ikvienam, taču izmantojot atbilstošas metodes un jauno LIFE BALANCE plānotāju 90 dienām, iespējams saskatīt un katram attīstīt savas stiprās puses dzīves līdzsvara veicināšanai un nostiprināšanai.
Piesakoties koučinga sesijai un uzrādot savu LIFE BALANCE plānotāju, iepazīšanās sesija būs bezmaksas. Pieteikties sesijai var FB lapā Supervision and Coaching.

0

 . google-site-verification=zM32tLe4sGS97YS3o6TaYhBC3WQjif0DpT7Lh0MGuVw